Професія дизайнер сайтівз нуля до професіонала

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 4.45 із 5 (на основі 7632 оцінок)

Навчися проектувати круті дизайни інтерфейсів
і почни заробляти від 2000 $ на місяць

Цей курс точно для вас, якщо ви:

Мрієте стати IT‑фахівцем

Але не знаєте, з якого напрямку розпочати шлях у цій сфері

Бажаєте стати UX/UI дизайнером

Але не розумієте, як почати свій шлях, щоб швидше отримати результат

Мама у декреті

Яка шукає додатковий заробіток, який зможе поєднувати із сім'єю

Творча людина

Яка хоче освоїти нову професію, отримувати хороший дохід, подорожувати та працювати з будь-якої точки світу

Офісний співробітник

Який втомився від рутинної роботи, хоче свободи, творчої реалізації та фінансового зростання

Студент

Який шукає себе і справу, в якій зможе реалізувати свій потенціал та отримувати прибуток

Хто проводить навчання?

Якщо вчитися – то лише у найкращих! Ці люди – лідери на ринку web-дизайну – будуть передавати вам свій досвід та знання протягом 3 місяців!

Illustration

Andrew Shimmer

CEO

Andrew Shimmer has 15-year experience in IT development and marketing. He has already successfully run companies specializing in innovative technologies.

moc.liame%40elpmaxe

Чому конкретно
ви навчитеся

Дивіться повну програму курсу

1

Хто такий UX/UI дизайнер

When we’re done with the idea, we move towards to prototyping. At this step, we implement all your instructions and requirements to the product prototype. You’ll see in detail how everything will look like when the product is released. 

2

Збір даних від замовника

We understand that every business is unique, and so are its needs. The discovery stage is where your needs and requirements are articulated. Then our professional team begins the research process, deep site analysis. 

3

Принципи роботи з Figma. Основи інтерфейсу. Організація макетів

We begin the design process with well-thought-out strategic planning. Our specialist will define your specific business objectives, organize the content so that to meet the needs of your potential clients, visitors, or buyers. 

4

Елементи сайту.

This is the final stage of the website design process. Once you are satisfied with the approved design, we start testing it for possible bugs. We check your website on its features, test it internally and on various devices and browsers to make sure nothing’s been missed. 

5

Тестування інтерфейсів

Our expert designers work with you to get the right picture of your new website and to consider all the wishes and requirements. This process includes diverse approvals, tests, reviews, and close communication. 

5

Візуальний дизайн: типографіка та іконки

Our expert designers work with you to get the right picture of your new website and to consider all the wishes and requirements. This process includes diverse approvals, tests, reviews, and close communication. 

5

Веб аналітика

Our expert designers work with you to get the right picture of your new website and to consider all the wishes and requirements. This process includes diverse approvals, tests, reviews, and close communication. 

5

Портфоліо, CV. Як підготуватися до інтерв'ю з роботодавцем/замовником

Our expert designers work with you to get the right picture of your new website and to consider all the wishes and requirements. This process includes diverse approvals, tests, reviews, and close communication. 

Що чекає на вас на курсі
“Професія UX/UI дизайнер
з нуля до професіонала”?

Практичні домашні завдання

Ми подбали про те, щоб ви якомога легше та продуктивніше освоїли нову професію та відточували свої навички на практиці

Викладачі-практики

Три місяці ви будете переймати досвід людей, які давно працюють у дизайні та співпрацюють з великими компаніями, стежать за трендами та розуміють, як подати матеріал

Навчання у зручний для вас час

Ви можете самостійно формувати свій графік та переглядати уроки у будь-який час. Усі уроки знаходяться на освітній платформі і будуть доступні 24/7

Диплом

Після закінчення навчання у вас є можливість отримати диплом (за підсумками виконання ДЗ та тестування). Це в рази збільшить шанси на успішне працевлаштування.

Можливість вчитися з нуля

Наша програма корисна і практикуючим web-дизайнерам та новачкам з 0. Навіть якщо ви нічого не знаєте про цю професію – процес навчання пройде для вас максимально зрозуміло та зручно

Персональний куратор

У вас завжди буде підтримка та допомога. За групою буде закріплена людина, яка супроводжуватиме в процесі навчання та допомагатиме у всіх незрозумілих питаннях – від технічних до матеріалу з курсу

Дипломна робота для портфоліо

Наприкінці навчання ви готуватимете дипломний проект і захищатимете його перед кураторами та наставниками. Це буде ваша перша робота в портфоліо

Чат із вакансіями

Для нас найголовніше – ваш результат. Після виконання дипломної роботи у вас буде доступ до чату з вакансіями, де ми публікуємо запити від наших партнерів та допомогаємо вам одразу після курсу монетизувати свої знання.

Як проходить навчання?

 • Теорія + практика

  Ви дивитеся заздалегідь підготовлені відеоуроки та отримуєте практичні завдання, засновані на матеріалі уроку, та шаблони їх виконання.

 • Д/З + тестування

  Протягом усього курсу за вами закріплений ментор та куратор, які перевіряють ваші домашні завдання, дають зворотній зв'язок та відповідають на запитання.

 • Живі Q&A-сесії

  Спікери курсу проводять сесії “Питання-відповідь” в онлайн-форматі, де ви можете поставити запитання та отримати розгорнуті відповіді у реальному часі.

 • Диплом

  Після закінчення навчання ви проходите додаткове тестування та отримуєте диплом, який підтверджує, що ви – професійний ui-ux дизайнер.

Ми допомагаємо з працевлаштуванням

Ви отримуєте завірений диплом від Genius.Space, це збільшить ваші шанси на успішне працевлаштування.
Кожен диплом має QR код, роботодавець може його відсканувати та переконатися у справжності диплома. А також проаналізувати вашу статистику навчання: скільки уроків пройдено, годин прослухано, набрано балів тощо.
Усі студенти матимуть доступ до закритого курсу з працевлаштування "Genius Talents". Ви навчитеся продавати себе на всіх етапах відбору до топових ІТ-компаній, дізнаєтесь як правильно підготуватися до співбесіди та отримати роботу мрії.

Illustration

Розстрочка без переплат від Genius.Space
Почніть навчатися вже зараз, а оплату вносьте частинами. Комфортний формат розстрочки: від 2 до 6 місяців*

Пропозиція
діє до:

17 травня

Як отримати розстрочку?

Просто переходьте до оплати
Вибирайте зручний формат розстрочки від:
І зробіть платіж буквально в один клік

Старт практичного курсу “UX/UI дизайнер з 0 до професіонала”

Щоб першим забронювати участь та підключитися до лімітованої групи на кращих умовах, заповніть форму.

До підвищення цін залишилося:

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Забронювати
місце на курсі

Заповніть форму та переходьте
до вибору зручного пакета участі

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Залишилось 10 місць із 50

Натискаючи на кнопку, я погоджуюсь на обробку персональних даних

Відповіді на
поширені запитання

 • Чому UX/UI-дизайнери такі популярні?

  2020-й показав, що бізнес має бути в онлайні. Підприємці зрозуміли це, але справді класних UX/UI-дизайнерів на ринку критичним мало.

 • Я зовсім новачок. Курс підходить мені?

  Так. Два перші блоки програми розраховані на те, щоб дати розуміння та перспективи професії для новачка. Фахівці з досвідом можуть структурувати свої знання та заповнити прогалини.

  Лекції йдуть у записи та будуть доступні протягом 3, 6, 12 місяців. Ви можете будь-коли повертатися і переглядати, якщо щось забули.

 • Я вже діючий UX/UI-дизайнер. Чи буде мені корисно?

  Так, курс допоможе тотально прокачатися та структурувати знання. Ви отримуєте знання від топ-спікерів, які одразу зможете застосовувати у своїй практиці.

 • Скільки часу потрібно на навчання?

  Лекції у форматі онлайн-трансляцій проходять 2 рази на тиждень. Один урок триває 30 хв – 1 год. Загальна тривалість курсу – 3 місяці.

 • Чи будуть домашні завдання?

  Домашнє завдання та тест передбачені для кожної теми курсу. Після закінчення навчання – дипломна робота.

 • Як довго буде доступний курс?

  Ви отримуєте доступ на 3, 6, 12 місяців. Цього часу точно вистачить, щоби пройти всі уроки.